Sevgilimlebirsürtünme yaşadıkBende baksır onda şort ve iç çamaşırı vardı. Boşalma olmuş. Hamilelik olur mu?

Sevgilimlebirsürtünme yaşadıkBende baksır onda şort ve iç çamaşırı vardıÇok az bir boşalma olmuş benim baksırımda çokaz ıslaklık vardıKız arkadaşımın şortundaveiç çamışırında çok küçük bi leke vardıancak iççamaşırının içyüzünde lekeyokmuş gebelikolur mu

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse yoktur. O nedenle sakince regl döneminin beklenmesi gerekir.