Ben nişanlımla 3 eylülde ilişkiye grdm ve o iki kere içime boşaldı ve biz adetimin 3. gnü birlikte olduk sizce ben hamilemiyim.?

slm Ben nişanlımla 3 eylülde ilişkiye grdm ve o iki kere içime boşaldı ve biz adetimin 3. gnü birlikte olduk sizce ben hamilemiyim.. çok merak ediyorum ama test yapılmıyomuş o yzden size sormak istedm

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunu görmeden hamile olup olmadığınız hakkında nasıl bilgi verebiliriz ki