4-5 gundur goguslerimin alt kismina dogru ufak bi bolgede biraz agri var sizce hamile miyim?

Adet duzensizlgm var ama 30gunden once olmuyorum 2ay once de adetmden 3-4 gun sonra ters iliskiye girdm bir sonraki adetm 4gun kadar gec geldi adetm biteli 17gun oldu ve 4-5gundur goguslerimin alt kismina dogru ufak bi bolgede biraz agri var sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu bulgulara bakarak hamilelik var diyemeyiz.