Ben size Bakudan yazıyorum.Bende Anti-Cytomegalovirus igG-168 çıktı.Hamile değilim ama kalmak istiyorum.

Merhaba Ben size bakudan yaziorum.bende anti-cytomegalovirus igG-168 cikti.hamile degilim AMA Kalmak istiorum.bu rakam chokmu ve risklimi ? Onceden tesekkur ederim.

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar, sizin gibi Azerbeycan'dan sitemizi bir çok kişi takip ediyor. Merak etmeyin CMV IG G pozitifliği hamilelik yönünden sorun yaratmaz.Sonucunuzda problem yok