CMV IGM pozitif çıktı. Ne yapmalıyız?

Eşim 6 haftalık hamile elisa testinde Cytomegalovirüs: CMV IgG = pozitif, CMV IgG Av idite = %81,67 , CMV IgM = Pozitif olarak çıktı bu ne anlama geliyor youmlarınızı rica ederim ?

Tahlil.com Cevabı : CMV IGM pozitifliği önemli, avidite testinin referans değerlerini yazmamışsınız.Doktorunun gebeliğin takibine dair ialve testler de isteyecektir.