Ben size sorumu daha önce belirtmiştim sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim elime boşaldı?

Ben size sorumu daha önce belirtmiştim sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim elime boşaldı. Çok korkuyorum bel ağrılarım göğüs agrılarm var sabah koyu renkte bir leke gördüm sebebi nedir bu olayın üstünden 11 gün geçti.

Tahlil.com Cevabı : Canım sakin ol. Bu durumda hamilelikten söz edilemez.