Ben son 1 aydır hafta bir olmak üzere arasıra ESRAR,BONZAİ,EXTACY kullandım

Ben son 1 aydır hafta bir olmak üzere arasıra ESRAR,BONZAİ,EXTACY kullandım ve ben Kan Tahlili vericem fakat Kan Tahlilie Glikoz için Benim Şeker Hastalığına yatkınlığım var Özel bir hastanede Kan Tahlili alıncak ve bu kan tahlili Bursada Tıp Fakültesine gönderilcek ve BEN KORKUYORUM ÇIKARMI MADDE ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır özellikle aranmadıkça çıkmaz, ancak bu medde kullanımlarınız için profesyonel yardım almanızı öneririz..