Halen sonucun negatiflesmemesi konusunda yorumlarinizi rica ediyrm

Son tahlil HBV-DNA KANTITATIF TESTI SONUC POZITIF ACIKLAMA <29IU Kitin kantitatif olcme sinirinin altinda pozitiflik saptanmistir yaziyor. 1 senedir Pegasys interferon 180 tedavisi goruyorum. Tedavi oncesi 325 Iu, 6. Ayda 45 Iu oldu .Halen sonucun negatiflesmemesi konusunda yorumlarinizi rica ediyrm

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal yani negatif görünüyor, 1 ay sonra yeniden kontrol edilebilir..