Ben yaklaşık 3 aydır hergün ot ve hap kullanıyorum.Yarın kan ve idrar vericem anlaşılır mı?

Ben yaklasık 3 aydır hergün ot ve hap kullanıyorum yarın diyetisyenimin istediği testler için kan ve idrar tahliline gidicem.bu testler kan sekeri kolestrol vs seyleri içeriyor sanırım.dietisyenin istediği testlerde uyuşturucu anlaşılır mı yada doktor sşüphelenip isteyebilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Hayır özellikle madde aranmadıkça anlaşılmaz, ancak bu konuda profesyonel yardım almanızı öneririz..