Bende aşırı tüylenme ve adet düzensizliği var.

Bende aşırı tüylenme ve adet düzensizliği var. Jinekoloğa gittiğimde kist olmadığını söyledi fakat hormon testi yapmadı .Pzartesi gunu hastaneye gidip bu testi yaptırmak istiyorum adetimin 4.gununde bu test yapılırmı.Ayrıca tekrar jınekolagamı yoksa endokronolojı bolumunemı gitmeliyim. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümüne gitmenizde fayda var.