Sol bacağımda özelikle damarlar seklinde koyu mor kirmizi renkde sekiler oluşuyor agriyor

slm benim goz altlarimda cökme bide morarmalar var arkadaslarim deisik doktor onerdiler ama karar veremedim birde sol bacamda ozelikle damarlar seklinde koyu mor kirmizi renkde sekiler olusyor agriyor cok,surekli bir yorgunluk halsizlik hisediyom sizce ev doktoru yeterlimi.lutfen yardimci olun tsklr

Tahlil.com Cevabı : Bacağınızdaki ağrılar ve renk değişiklikleri toplardamar bir sorun olabileceğini düşündürtüyor. Bir kalp damar cerrahisi uzmanına muayene olmanızda fayda var.