Bende çamaşır vardı erkek arkadaşımda yoktu o şekilde vajinama deliğe çok baskı yaptı?

Bende çamaşır vardı erkek arkadaşımda yoktu o şekilde vajinama deliğe çok baskı yaptı pen*siyle vajinam arasında sadece çamaşırım vardı. Adetim bu günlerde gelmesi gerekiyor ama 2 güdür gelmedi çok korkuyorum yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunhttps://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957