Merhaba hocam. Geçen ayın 15inde erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ilk başlarda iç çamaşır vardı ?

Merhaba hocam. Geçen ayın 15inde erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ilk başlarda iç çamaşır vardı sonradan çıplaktık zevk suyu değmiş olabilir ilişkiden 5-6 saat sonra adet oldum. Dünde adet günümdü ve oldum acaba yinede hamilelik riski var mı? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikten söz edilemez. Rahat ol .