Ben bundan 4 ay önce hepatit b hastası olduğumu öğrendim

Ben bundan 4 ay önce hepatit b hastası olduğumu öğrendim ve şu anda tedavi oluyorum 11/05/2011 tarihinde yaptırmış olduğum test sonuçlarım aşşağıdaki gibidir benim için yorumlarsanız çok sevinirimAST=27ALT=50ALP=70HBSAG=528.99ANTİHBS=3.10(NEGATİVE)ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız hastalığınızı doğruluyor.Ancak şu an için endişe verecek bir durum görülmüyor