Bende Hepatit b vardı.

 ıkı sene felan tasıdım ama askere gıdıp geldıkden sonra test yaptrdım uc kere test yaptrdım temız cıkdı hbs ag 0.55 refarens deg. 0.99 hbs 0.2 referans deg 0.99 Bende Hepatit  b vardı9 sonuc bu cıkdı en son yaptrdıgım baska hastenede

Tahlil.com Cevabı : Hepatit test sonuçlarınızı değerlendirdik.Sizde Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş..Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.