Benım adetım gecıktı ve kan testı yaptırdım 0,61 cıktı doktor bısey var ama gebelık degıl dedı sızce nedır

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir. Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır, bu konuda sitemizde yazmış olduğumuz yazıyı okumanızı öneririz.http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeniBeta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...