Benim adetlerim düzensiz oluyor. 24 haziran da adet oldum.

enim adetlerim düzensiz oluyor. 24 haziran da adet oldum. temmuz ayı boyunca düzenli ilişkiye girdik. şuan adet olmadım. bugün evde idrar testi yaptım negatif çıktı. ara sıra kasıklarımda ağrı oluyor. hamile olma olasılığım var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, son ilişkinizden 20-25 gün sonra testi tekrarlayın..