Hocam kız arkadasımla baksırlı ve şortlu bi şekilde sürtünme yolu ile birlikte olduk

hocam kız arkadasımla baksırlı ve şortlu bi şekilde sürtünme yolu ile birlikte olduk spermlerımın kız arkadasımın vajina aşşası bölgeyi nemlendirdirini gördük ve hemen sildik kız arkadasımın adetleri düzensiz guatrdan dolayı temmuz 3 de adet oldu bu ay gelmedi daha geçen ay üstüne görme olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Üzerinizde kıyafetler varken hamile kalınmayacağı defalarca yazılmıştır..