Benim beta hcg sonucum adet günüme 1 gün vardı 44,44 çıktı.

merhaba, benim beta hcg sonucun adet günüme 1 gün vardı 44,44 çıktı.iki gün sonra 57,03 cıktı.değerim düşük galiba.doktorumla görüşemedim.konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.problemlı bı gebelık mı acaba

Tahlil.com Cevabı : Sadece beta hcg değerleri ile karar vermemiz mümkün değil. Bir gebelik olup olmadığı veya problem olup olmadığı ancak ultrasonla muayeneden sonra karar verilebilir.