Beta Hcg sonucum 1785.8 çıktı.

iyi günler BHCG SONUCUM 1785,8 ÇIKTI BİZDEN İKİ GÜN SONRA TEKRAR TEST İSTEDİLER YOLUNDA GİTMEYEN CAN SIKICI BİŞEYMİ VAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Yolunda gitmeyen birşey olup olmadığını bilme şansımız yok fakat beta hcg değerinizin artış gösterip göstermediğini öğrenmek için istenmiştir test büyük ihtimalle.