Benım boyun lenf bezlerimde kısa sürede hızlı şişlikler oluştu. bir ameliyat geçirdim lenf bezlerimden birini aldılar ve patalojik inceleme yapıldı.

 Benım boyun lenf bezlerimde kısa sürede hızlı şişlikler oluştu. bir ameliyat geçirdim lenf bezlerimden birini aldılar ve patalojik inceleme yapıldı. sorum şudur. yapılan bu incelemede hangi kanser türlerinin tanısı koyulabilir. mesela lösemi olsaydım bu incelemede anlaşılırmıydı?

Tahlil.com Cevabı : Patoloji sonucunda bir kanser olsa ortaya çıkardı.