Benim dün beta 25 bugun 50 cıktı 2 gündür hastanede yatıyorum apandıs den hamılelık suphesı var dıyorlar?

merhaba benim dün beta 25 bugun 50 cıktı 2 gündür hastanede yatıyorum apandıs den hamılelık suphesı var dıyorlar ama beta aldıgım ılaclardan yada ıdrar yolları enfeksıyonu var dıyorlar ondan yukselebılır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır böyle bir ilişki kurulamaz,