16 yaşındayım sevgilimde 16 yaşında 1 gün önce pen*sini vajinamda gezdirdi ama pen*si kuruydu belki çok az zevk suyu bulaşmış olabilir ?

16 yaşındayım sevgilimde 16 yaşında 1 gün önce pen*sini vajinamda gezdirdi ama pen*si kuruydu belki çok az zevk suyu bulaşmış olabilir eve gelince yani 6 saat sora yıkadım ikimizde çok korkuyoruz bişey olur mu bide benim adetim 3 / 4 aya bir geliyo hormonlarımda bi sorun olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Hayır birşey olmaz. Rahat olun.