Benim idrar testimde Eritrosit yüz elli bir (151) çıktı doktor kum veya taş düşürüyorsun

Merhaba benim idrar testimde Eritrosit yüz elli bir (151) çıktı doktor kum veya taş düşürüyorsun dedi ama 1 aydır kasıkta batma acı ve karnımda ağrı var bu değer normalmi

Tahlil.com Cevabı : İdrarda eritrosit görülmesi normal değildir. Cinsiyetinizi bilmiyoruz ama erkekseniz bir nefroloji ya da üroloji uzmanına muayene olmalısınız.