Wbc 14.9 h rbc 6,15 h mcv75.2 LOW lym3.76 LOW mono1,09 H e.s.p19 TAHLİL SONUÇLARIM YÜKSEK VE DÜŞÜK DEĞERLER TEŞEKKÜRLER

Wbc 14.9 hrbc 6,15 h mcv75.2 LOWlym3.76 LOWmono1,09 He.s.p19TAHLİL SONUÇLARIM YÜKSEK VE DÜŞÜK DEĞERLERTEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda dikkat çekici olarak wbc ve rbc yüksekliği var.WBC yüksekliği yani lökosit artışı bakteriyel enfeksiyonlarda görülebilir.RBC yüksekliği ise bir nevi kan fazlalığıdır.