Benim kücük kücük kistlerim var

Benim kücük kücük kistlerim var doktor önemli birşeyimin olmadgnı söyledi kan tahlillerıme baktı gebe gözüküyorsun dedi ultrasona koydu onda gözükmüyor bırdaha kan tahlili iste fakat gidip tekrar veremedim sizce bu ne olabilir dış gebelikmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Tekrar test yapıp doktora başvurmanızı öneririz.. Ultrason ile yeniden kontrol edilmesi gerekir..