Ferritin 250 ng/mL 13 - 150 bu kadar yüksek olması çok sorun yaratır mı?

Ferritin 250 ng/mL 13 - 150 bu kadar yüksek olması çok sorun yaratır mı? napma lazım ? demir tedavisi görmedim sadece diyetteyım ve sakatat tüketmeye çok başladım.

Tahlil.com Cevabı : Ferritin bazen geçirilen enfeksiyonlar sırasında da artar.. Demir tedavisi veya kansızlık tedavisi aldınız mı, kullandığınız herhengi bir vitamin veya ilaç var mı?