Benim yuzumde sonradan et benleri cikti aldirmak istiyorum once cildiyeye mi yoksa plastik cerrahiye mi gitmeliyim

enim yuzumde sonradan et benleri cikti aldirmak istiyorum once cildiyeye mi yoksa plastik cerrahiye mi gitmeliyim

Tahlil.com Cevabı : Önce cildiye tarafından değerlendirilip, sorun yok ise plastik cerrahi tarafından alınmalıdır..