Hepatit b hastası değildim yorumlayabilirmisiniz bu sonuçlarımı

ALANİN AMİNOTRANSFERAZ(ALT,SGPT)63 ASPARTAT TRANSAMİNAZ(AST,SGOT)38 HBsAg31POZİTİF ANTI HBs NEGATIF HBeAg(MEIA)NEGATIF AntiHBe(MEIA)0.01POZİTİF AntiHBc IgM(MEIA)NEGATIF Anti HBcTOTAL(IgM+IgG)10POZİTİF HBV DNA(PCR)NEGATIF daha önce hepatit b hastası değildim yorumlayabilirmisiniz bu sonuçlarımı

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA yapılması gereklidir, ayrıca karaciğerle ilgili diğer testlerin yapılması gerekir, gastroenterolojiye gitmenizi öneririz..