Beta 8.7 çıktı bugün beta 0.100 progesteron 6.29 çıktı adetim de 2 gün geçti geçen ay kimyasal gebelik geçirdim hamile miyimdir?

24 eylülde çok az kanama oldu 27 eylülde beta 8.7 çıktı bugün beta 0.100 progesteron 6.29 çıktı adetim de 2 gün geçti geçen ay kimyasal gebelik geçirdim hamile miyimdir kaç gün sonra testi tekrarlayayım ve hamile olunduğunda progesteron kaç olmalı?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz iki kez negatif çıkmıştır, hamilelik ihtimali görünmüyor..