Beta hcg 0.16 çıktı fakat ilişkimiz daha 12 gün oldu normal mi yoksa hamile değil miyim?

Merhaba anne olmak istiyorum dün kan tahlili yaptırdım Beta hcg 0.16 çıktı fakat ilişkimiz daha 12 gün oldu normal mi yoksa hamile değil miyim sonradan bu değer yükselir mi ilerleyen haftalarda

Tahlil.com Cevabı : Test negatif, ancak testi çok erken yapmışsınız, adet gecikmesi olur ise testi tekrarlayın..