Beta hcg 1.20 çıktı. doktor kesinlikle yok dedi ama ben hala adet olmadım çok tedirginim lütfen cevap verir misiniz kesin midir?

Benim dokuz aylık bir bebeğim var ve doğumdan sonra 24 günde bir adet oluyorum. Şuan 29 gün oldu adetimden buyana dun doktora gittim beta hcg 1.20 çıktı. doktor kesinlikle yok dedi ama ben hala adet olmadım çok tedirginim

Tahlil.com Cevabı :  Doktorunuz kesinlikle yok diyor ise yoktur..