Beta HCG 11.95 test sonucun cıktı hamile miyim ve kanamam var doktor şüpheli dedi

11.95 test sonucun cıktı hamile miyim ve kanamam var doktor şüpheli dedi

Tahlil.com Cevabı :

Evet bu Beta HCG değeri hamilelik bulgusu.Ancak beraberinde kanama olması da istenen bir duurm değil.

Beta HCG değerlerinizi ve durumunuzu incelediğimizde kimyasal gebelik geçiriyor olabileceğinizi düşündük..
Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?

Doktorunuz muayene ve gerekirse yapılacak tahliller sonrası gereken bilgiyi verecektir.