Beta HCG değerime göre hamile miyim? - 18

Beta HCG değerim 3,8 çıktı.Adetime daha 10 gün var. Testi doğru zamanda mı yaptırmışım? Hamile miyim? Acil cevap bekliyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden önceyaptırmışsınız.Sitemizde gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılacağına dair detaylı bilgiler bulunmakta.

Aşağıda bu konuya dair yazımızı okuyabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

Beta HCG değeriniz şu an itibariyle hamilelik olmadığını gösteriyor.