beta HCG 1.2 hamilemiyim?

10eylulde adet gordum ve eylül ayında ilk kez cinsel ilişkiye girdim ve ella hapı kullandım. 10ekimde adet oldum 17 ekimde geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdim içime boşalma olmadı bacagima ve karnıma doğru oldu fakat bulastirdim mı hatırlamıyorum. Kısa zaman önce ella kullandığım için acil önlem olarak 12saat arayla dörder tane microgynon içtim. 21ekimde prezervatif ile ilişkiye girdim. 23ekimin gecesi sabaha karşı beş altı saat lekelenme şeklinde sonra kanamaya döndü fakat rengi adet kanaması gibi ama yerleşme miydi çok korkuyorum ayırt edemedim iki buçuk gün sürdü ve uç dort ped degistirdim. Bu kanamanın ikinci günü doktora gittim ultrosonda baktı sonra kan tahlili yaptı hormanel birşey yok dedi ve çeşitli ilaçlar verdi düzene girmesi için bitaneside doğum kontrol hapı. Kan testi beta HCG 1.2. 14 15 gundur doğum kontrol hapı kullanıyorum ama çok korkuyorum hamile miyim lütfen yardım edin psikolojim bozuldu

Tahlil.com Cevabı : Bu kan sonucuna göre hamile değilsiniz. Doktorunuzda bunu söylemiştir.