Beta HCG değeri 7,89 çıktı. Düşük oldu. Kanama az da olsa devam ediyor. İlişkiye ne zaman girebiliriz?

İyi günler eşim 3 haftalık hamileydi dün düşük yaptı beta hcg degeri 7,89 indi. eve götürdük dinleniyor bu arada gene az az kan geliyor. kan ne zaman biter 3 haftalık hamileydi ne zaman tekrar ilişkiye girebiliriz?

Tahlil.com Cevabı : Kişiden kişiye değişmekle birlikte 1 haftaya kadar sürebilir, kanaması bittikten sonra sorun yoktur..