Merhaba 14 subat son adet tarihi henüz regl olmadım dün kanda yapılan bhcg 14 ne demektir..

Merhaba 14 subat son adet tarihi henüz regl olmadım dün kanda yapılan bhcg 14dusuk olması sebebi ile bugün yaptırdığım deger 11 çıktı testler farkli laboratuvarda yapildi artis gostermemesi buna bagli olabilirmi bu degerler son adet tarihi ile uyumlu görünmüyor yorumunuz nedir teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Artış göstermemesi hamilelik şansının çok düşük olduğunu gösterir, birkaç gün sonra testi tekrarlayabilirsiniz..