Bundan bir hafta önce kanda gebelik testi yaptırdım sonuç :25 olarak çıktı

Ben bundan bir hafta önce kanda gebelik testi yaptırdım sonuç :25 olarak çıktı bunun sonucunu mümkünse ögrenebilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinin 10'un üstünde olması pozitif olarak değerlendirilir ama bir gebelik olup olmadığının anlaşılması için ultrasonla muayene olmanız gerekli.