Beta hcg değerim 40,05 çıktı.Hamile miyim?

Adetim 11 gün geçikmiş durumda.gecikmenin dokuzuncu gününde idrar testi yaptım negatif çıktı.dün doktora gittim ultrasonda birşey çıkmadı ama beta hcg değerim 40,05 çıktı hamile olduğumu söyledi?Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Hamile olma ihtimaliniz var, birkaç gün sonra testi tekrarlayın, artış devam ediyorsa birkaç hafta sonra ultrasonografik olarak görülebilir..