Beta HCG değerim 72,27. Hamilelik var mı?

Teşekkür ederim cevabınız için.17.02.2014 tarihinde o sonuç yani 19.08 cıkmıstı.bugun tekrar yaptırdım ve 72,27 cıktı.yarın da normal adet günüm bu yükseliş normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız hamilelik bulgusudur

m***************** :

2 yaşındaki kizimin idrarinda çok agir bi koku vardi.saglik ocaginda idrar tahlili yaptirdim.RBC 128 SG 1.005. Hastaneye sevketmis Esim aldi tahlilleri hocam çok korkuyorum nedeni ne olabilir.ayrıca agrisi kusmasi istahsizLigi falan yok.sadece idrarda koku var.şimdiden teşekkürler.cevabinizi bekli

Cevap:

İdrarda enfeksiyon olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.