Beta HCG değerim neden düşmüş olabilir?

5haftalık hamileyim.bata hcg 4369dan 3939a düştü 3 gün içinde.bebeğimin kalp atışı var. peki beta değerim neden düşmüş olabilir? bu durumda ne yapılır?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizde aşırı bir düşme yok ama buradan hep söylüyoruz gebeliğin seyri konusunda ultrason muayenesi beta HCG ye oranla çok daha güvenilirdir.Sonraki muayenelerinizde gebeliğin seyri hakkında daha detaylı bilgi alınacaktır.