En 2 Mayıs tarihinde adet olmuştum.31 mayıstan itibaren dört gün kahverengi lekeler gelmeye başladı dün kan tahlili yaptırdım Beta hcg 12.81

En 2 Mayıs tarihinde adet olmuştum.31 mayıstan itibaren dört gün kahverengi lekeler gelmeye başladı dün kan tahlili yaptırdım Beta hcg 12.81 Çıktı fakat bugün adet oldum. Acaba hamilemiyim ne yapmam gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüş olmanız hamile olmadığınızı gösteriyor zaten Beta HCG değeriniz de çok yüksek çıkmamış.