İlk beta hcg testinde mIU/ml değeri 46,99 çıkmıştı 3 gün sonra tekrar test yapıldı?

ilk beta hcg testinde mIU/ml değeri 46,99 çıkmıştı 3 gün sonra tekrar test yapıldı bu kez mIU/ml değeri bukez 121,8 çıktı testte 3 haftalık hamile yazıyor doruluk payı nedir. cevabınızı bekliyoruz

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak beta HCG değerinizde yükseklik hamileliğin olağan seyrettiğini gösteriyor.Testin doğruluk payını buradan nasıl bilelim onu da testi çalışan laboratuvara sorun.Aşağıda Tahlil.com’un verilerine göre Beta HCG ve tahmini gebelik haftalarını görebilirsiniz.https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307