Kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı.hcg değeri 398,2 çıktı.

iyi akşamlar. ben ocak ayı 4-7 tarihleri arasında son adetimi gördüm. buna bağlı olarak bu ay gecikmem oldu 03,02 tarihinde erken gebelik testi uyguladım pozitif çıktı.akabinde kaç günlük olduğunu öğrenmek için kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı.hcg değeri 398,2 çıktı. buna göre ben hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hem kan tahlili negatif hem de Beta HCG değeri 398,2 diye belirtmişsiniz, anlayamadık.. ancak Beta HCG değeri 398.2 ise gebelik ihtimaliniz yüksektir..