Beta hcg testi yaptırdım 0,1 çıktı. Bir önceki ay 18 nisanda bu ay ise 15 mayısta regl oldum. Hamile olabilir miyim?

6 ay önce ilişkinin ardından gebelik şüphem vardi. Her ay tarihlerini hatırlamamakla birlikte hastalandım, endişem devam ettiği için dr gittim beta hcg testi yaptırdım 0,1 çıktı. Bir önceki ay 18 nisanda bu ay ise 15 mayısta regl oldum.kanamam ilk kez çok az geliyor. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olamazsınız. 6 ay adet gören bir kişi eğer son adetinden önce korunmasız bir ilişki yaşamamış ise hamileliği düşündürecek hiç bir sebep yoktur.

d************ :

6 ay önce yaşanan bir ilişkim oldu. 6 ay boyunca düzeli adet oldum. 14 ocak, 15 şubat, 17 mart, 13 nisan, 11 mayıs, 9 haziran. karnımda da herhangi bir şişme yok. ama sanki içimde bir şeyler kıpırdıyor gibi, banana mı öyle geliyor acaba. hamilelik ihtimali söz konusu mu?

Cevap:

İlişki sonrasında defalarca düzenli adet görüldüğü için hamilelikten söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.