Geçen hafta beta hcg test yaptırdım değer 3697 çıktı. Bugün yine test yaptırdım 7695 çıktı değerlerim aşırı yüksek değil mi sizce?

Geçen hafta beta hcg test yaptırdım değer 3697 çıktı doktorum 7cm lik bir kese gördüğünü söyledi ancak karnımdan göremedi. Tahminen 3 veya 3 buçuk haftalık dedi. Bugün yine test yaptırdım 7695 çıktı değerlerim aşırı yüksek değil mi sizce?

Tahlil.com Cevabı : Sitemizdeki Gebematik'i kullanarak haftanızı hesaplayabilirsiniz.