Beta hcg testi yaptırdım sonuç 4.13 çıktı ve doktor hamile olma olasılığın yüksek bekle dedi

merabalar ben adet günüme 2 gün kala beta hcg testi yaptırdım sonuç 4.13 çıktı ve doktor hamile olma olasılığın yüksek bekle dedi daha önce yaptırmış olduğum teste baktım 0.100 çıkmış bu seferki yüksek bir oran sizcede hamile olma olasılığım varmıdır.

Tahlil.com Cevabı : Henüz testinizin değeri çok düşük adet gecikmesi olur ise testi tekrarlayın..