Beta hcg testim 2780 çıktı. Dün yaptırdığımız 10162 çıktı artış iyi mi?

Merhaba pazar günü beta hcg testim 2780 çıktı. Dün yaptırdığımız 10162 çıktı artış iyi mi? Birde yolk kesesi gözüktü . Her şey normal mi acaba?

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG değerlerinizdeki artış gayet güzel. Sağlıklı bir gebelik için Beta HCG değerlerinin her 2 günde yaklaşık  2 ye katlamasını bekliyoruz. Bu şu demek pazar günü 2780 ise, salı günü 5560 perşembe ise 11 000 civarı gibi.
Sizin artışınız da bu oranlarda.Artış iyi yani.
Şu aşamada yaklaşık (tahmini)  6 haftalık bir gebelik bulgusu var Beta HCG sonuçlarınızda.
Ultrason görüntülerinizde de bir sorun görünmüyor.

Sağlıklı bir gebelik dilerim.