Hamile miyim? Beta HCG 0.200 ÇIKTI.

Merhaba reglim 28 günde 1 düzenli olur bugün 32. Gün ve kan testi yaptım (0.200--) diye bir sonuç çıktı fakat cildiye için verdiğim için değeri referans aralığında -- yazıyor. Ayın 5 inde sürtünme ile cinsel birlikteliğim oldu.sizce durum nedir.erken gebelik testi yaptım o da negatif stresten mi olamıyorum

Tahlil.com Cevabı :

Yazdıklarınzı ve gönderdiğiniz test sonuçlarını inceledim. Beta HCG sonucunuz 0,200. Bu tamamen negatif bir sonuç. Kesinlikle bu sonuca göre hamilelik yok. Adet gecikmenizin bir çok nedeni olabilir. Stress de bu etkenlerden biri. Ancak 4 günlük gecikme de çok fazla bir süre değil. Ancak bu gecikme bir kaç hafta daha uzarsa o zaman bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz. Gerek görürse size adet söktürücü bir ilaç başlayabilir.

Strese girmenize ve hamilelik endişesi yaşamanıza gerek bir durum görülmüyor. Rahat olun.