Beyaz akıntım ve kasık ağrım oluyor adet olduktan sonra normale dönüyor

Benim adetimden sonra bir sonraki adetime 16 17 gün kala göğüslerim şişmeye ve ağırmaya başlıyor karnımda şişiyor arada sivilcemde çıkıyor birde beyaz akıntım ve kasık ağrım oluyor adet olduktan sonra normale dönüyor. nedn adete 2 hafta varken bunlar oluyor?

Tahlil.com Cevabı : Akıntı ve kasık ağrınız için üroloji ve kadın doğum bölümlerinde muayene olmanız uygun olacaktır.